Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

international exhibition
of innovative
solutions
in grain business

Дискові культиватори від американської компанії GATES - якість перевірена часом та сімейними традиціями

В рамках виставки «Зернові технології 2018» вперше в Україні будуть представлені важкі дискові культиватори від всесвітньовідомого американського виробника  компанії GATES.

На сьогодні компанія є лідером по виробництву найбільш широкої лінійки сільськогосподарських машин для культивування та рихлення ґрунтів: в лінійці представлено моделі від найважчої дискової борони на ринку, з масивними зубцями, до найлегшої борони, яка використовується в органічному виробництві.

В Україні офіційним дилером бренду GATES  виступає компанія BAN INTERNATIONAL UKRAINE,  яка і презентує вихід американського виробника на вітчизняний ринок. Офіційне відкриття та презентація сільськогосподарських машин відбудеться в рамках виставки «Зернові технології 2018» (стенд № 2C122).

Довідково:

GATES MANUFACTURING  розпочала роботу в 70-х роках минулого століття як сімейний бізнес Майка і Пата Гейтсів. Спочатку різноманітне сільськогосподарське обладнання створювалося як «необхідність» для оброблення власних земельних ресурсів. Згодом, почали отримувати комерційні замовлення на техніку. На сьогодні близько сотні різноманітних моделей продаються в Північній Америці, Європі та Австралії. Вони постачаються у різноманітних розмірах та з численними наборами кріплення, що відповідають основним формам обробку ґрунту.

Більше інформації на сайті www.gatesmfg.net

New venue:

International Exhibition Centre
15 Brovarskyi Ave., UA-02660 Kyiv, Ukraine
Metro station "Livoberezhna"

SUBSCRIBE FOR NEWSLETTER

Our exhibitions:

Supported by

Co-organizer:

MEDIA PARTNERS

Генеральный онлайн медиа-партнер:

Exclusive information partner

The venue of exhibition:

International Exhibition Centre
15 Brovarskyi Ave., Kyiv, Ukraine
Metro station "Livoberezhna"
To submit an application for participation in the exhibition, please contact:

Tel./fax: +380 44 490 64 69
E-mail: Image

P.O.box "B-13"
Kyiv, Ukraine, 01001