Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Десятий ювілейний рік участі Національної експозиції Франції в агропромислових виставках: чим він запам’ятався?

«АгроВесна 2018» стала 10-м ювілейним роком представлення Національної експозиції Франції на міжнародних агропромислових виставках, які проводяться ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

В 2008 році французькі компанії вперше під єдиним прапором презентували свої досягнення в аграрній галузі. За цей період загальна виставкова площа компаній в рамках експозицій досягла 5 277 кв. м, а кількість експонентів варіювалася від 12 до 67 компаній.

Цьогорічно в Національній експозиції Франції було представлено 20 компаній загальною виставковою площею 255 кв. м. Серед них: Agronomic, Axiom International, Bioret Agri, «CREDIT AGRICOLE BANK» PJSC, Denis, Euralis Ukraine, Ferotec, FIRSTPELLETS, Grimaud Frères Sélection S.A.S., LODI SAS, OTECH, ETS MICHEL PICHON S.A.S, «Renault Ukraine» JSC, Sojam Ukraine LLC, Sommet de l’élevage, Sorghum ID, SPACE,  VIBRAFLOOR, Kuhn Ukraine та PRECIA MOLEN.

Варто відмітити, що компанії презентували різні напрямки діяльності. Це дало можливість відвідувачам вкотре ознайомитися з французькими технологіями в переробці та зберіганні зерна, селекції високоякісного насіннєвого матеріалу, засобах захисту рослин та систем автоматичного зрошення. Особливо широко було представлено технологічні рішення для сектору тваринництва, зокрема: генетика свиней, качок та гусей, технології утримання тварин та виробництва кормів, тощо.

Традиційним став і День Франції «Французький досвід – українські перспективи», який відбувся 22 лютого. Робоча програма івенту включала дві основні панелі: кооперативи – як це працює у Франції та  управління агропідприємствами в умовах змін. До обговорення зазначених питань долучилися експерти з розвитку сільського господарства при Посольстві Франції в Україні, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, експерти профільних асоціацій, ресурсних компаній та керівники аграрних господарств. Проведення заходу такого формату дає можливість не лише поширити міжнародний досвід та перейняти українським виробникам діючі механізми удосконалення аграрного бізнесу, а й долучитися до міжнародної спільноти в обговоренні перспективних ідей та підбору нових тем для дискусій.

То ж, щиро дякуємо команді Посольства Франції в Україні та Агентства Бізнес Франс за плідну спіпрацю та бажаємо всім учасникам виставок високих результатів!

Место проведения:

Международный выставочный центр
Украина, Киев, Броварской пр-т, 15
Станция метро «Левобережная»

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Наши выставки:

 

При поддержке

Соорганизатор:

Информационные партнеры

Генеральный онлайн медиа-партнер:

Эксклюзивный информационный партнер

Место проведения выставки:

Международный выставочный центр
Украина, Киев, Броварской пр-т, 15
Станция метро «Левобережная»
По вопросам подачи заявки и получения дополнительной информации обращаться:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекция выставки, а/я "В-13"
г. Киев, Украина, 01001