Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Завод решіткового настилу на виставці «Зернові технології»

ТОВ «Завод решіткового настилу» - єдине українське підприємство повного циклу, що спеціалізуються виключно на розробці і виробництві гратчастого настилу різних видів для потреб аграрних підприємств, виробничих компаній, підприємств нафтогазової й хімічної промисловості та цивільного будівництва.

Компанія “ZRN” - не просто постачальник решіткового настилу, ми - компанія, яка надає повний спектр послуг пов'язаних з настилом такого типу: від проектування і виготовлення конструкцій до їх монтажу.

Решітковий настил – сучасний конструкційний матеріал, що використовується у будівництві в якості покриття майданчиків обслуговування, перехідних містків, галерей, трапів, різноманітних сходових маршів. Окрім того,  такий настил широко використовується в якості елементів огороджень, в стелажних системах, системах поверхневого водовідведення і т.п. Завдяки конструктивним особливостям, решітковий настил володіє такими характеристиками як висока несуча здатність у поєднанні з легкістю, найкращим антикорозійним покриттям методом гарячого цинкування, що забезпечує довговічну експлуатацію, відповідає усім нормам безпеки та має ідеальні протиковзкі властивості.

Сьогодні решітковий настил застосовується практично скрізь, керуючись лише уявою і ідеями архітекторів, будівельників, дизайнерів. Залежно від методів виготовлення гратчастий настил буває зварним або пресованим.

Зварний решітковий настил складається з несучої смуги і поперечного прутка і виготовляється на автоматичній лінії методом ковальсько-пресового зварювання. Характеризується особливою міцністю і монолітністю конструкції, а також високими протиковзкими характеристиками

Пресований гратчастий настил також складається з несучих смуг, але в якості сполучного елемента в ньому виступає смуга меншого перетину, запресована в попередньо зроблені пази у несучій смузі. Переважно використовується в декоративних цілях, а також при необхідності зробити мінімальний крок комірки.

«Завод решіткового настилу»  пропонує найширший асортимент продукції, яка користується попитом на ринку. Наше обладнання дозволяє виробляти решітки з несучими смугами від 20х2 мм до 70х6 мм (з усіма відомими видами зубів протиковзання “Serrated”), та комірками від 25 мм до 101 мм. Решітковий настил "ZRN" відповідає усім європейським нормам DIN 24531, DIN 24537, RAL-GZ 638 та американському національному стандарту MBG 531-09.

Географія постачань решіткового настилу "ZRN" розширюється кожного дня. Сьогодні ми є лідерами з виготовлення зварних решіток в Україні, а також відкриваємо нові перспективи на ринках Європи. Число партнерів компанії "ZRN" помітно зростає, а також крок за кроком розширюється наша дилерська мережа. Партнери та Замовники нам довіряють, адже "Завод решіткового настилу" вже за перший рік виробництва зарекомендував себе на сучасних об'єктах як надійного виробника решіткового настилу з високоякісною продукцією та найкращими цінами на ринку.

Детальніше про решітковий настил читайте на www.zrn.com.ua

Место проведения:

Международный выставочный центр
Украина, Киев, Броварской пр-т, 15
Станция метро «Левобережная»

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Наши выставки:

 

При поддержке

Соорганизатор:

Информационные партнеры

Генеральный онлайн медиа-партнер:

Эксклюзивный информационный партнер

Место проведения выставки:

Международный выставочный центр
Украина, Киев, Броварской пр-т, 15
Станция метро «Левобережная»
По вопросам подачи заявки и получения дополнительной информации обращаться:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекция выставки, а/я "В-13"
г. Киев, Украина, 01001