Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Експерти на ринку ад’ювантів – Агротека!

На виставці Зернові технології 2019 компанія Агротека представить надто специфічні, але дуже важливі продукти — ад’юванти. Застосування цих продуктів дозволяє збільшити ефективність агрохімікатів, поліпшити фізичні і хімічні властивості робочих розчинів. Швидкість проникнення препаратів усередину рослини, якісне покриття листкової поверхні, стабільність хімічної формули діючої речовини, нейтралізація пестицидів, що залишилися у системі обприскувачів — це лише невеличкий перелік завдань, які виконують ад’юванти.

В асортименті компанії є такі ад’юванти як:

Глайдер – органосиліконовий ад’ювант для покращення дії пестицидів. Глайдер — поверхнево-активна речовина на основі органосилікону, один із небагатьох 100% модифікованих поліефірів трисилоксану, що забезпечує МОМЕНТАЛЬНЕ розповсюдження робочого розчину по листку за рахунок найнижчого показника поверхневого натягу, змочування і проникнення усередину рослини за допомогою своїх хімічних характеристик і молекулярної структури. Скорочує видатки без втрати показників ефективності застосування ЗЗР та добрив. Посилання на відео в ютуб https://www.youtube.com/watch?v=p5Ebj7Xnlvg&t=1s

 

Спрінто — препарат для покращення дії пестицидів та агрохімікатів. Спрінто суттєво збільшує ефективність дії препаратів, надзвичайно зменшуючи поверхневий натяг робочих розчинів та забезпечуючи максимальне зволоження, розповсюдження і проникнення препарату усередину рослини. Незалежно від товщини її воскового шару. Рослинна олія покращує швидкість поглинання системних препаратів через кутикулу. Спрінто використовується з препаратами, що потребують застосування ад’ювантів на основі рослинної олії.

 

 

Фіксаж — грунтовий кондиціонер для покращення дії грунтових гербіцидів. Препарат допомагає утримати пестицид у верхньому шарі грунту, задля максимального контролю і запобіганню пошкодження врожаю. Фіксаж зменшує знесення препарату і забезпечує краще покриття грунту, а швидкість проникнення запобігає фотодеградації.

 

 

Аквалайт — кондиціонер та регулятор pH води. Аквалайт — формула розчинного концентрату, що містить запатентовану суміш речовин для кондиціонування води, окислюючих речовин, буферних розчинів рН. Препарат використовується з гліфосатом і іншими гербіцидами, з якими лопустимо застосувння в баковій суміші сульфату амонію або азотних добрив. Аквалайт повністю готовий для застосування у розчині.

 

 

ПіноСтоп — високоефективний ад'ювант для боротьби з надмірним піноутворенням. Застосування піногасника ПіноСтоп дозволяє прискорити процес підготовки обприскувача до роботи та суттєво збільшити ефективність захисту, особливо у дощову погоду, коли фактор часу виявляється вирішальним. За рахунок того, що цей продукт належить до органосиліконової групи, він абсолютно не змінює структури робочого розчину. ПіноСтоп використовується на етапі приготування робочого розчину пестицидів та добрив, що мають надімрне піноутворення.

 

 

Олл Брайт — очищувач систем обприскування від залишків пестицидів та агрохімікатів. Препарат рекомендовано використовувати для профілактичного очищення техніки, при підготовці до весняних робіт після зими, при зміні з однієї культури на іншу, після використання бакових сумішей та препаратів на олійній основі. Для обприскувачів у яких видимий наліт від хімікатів. Неякісне очищення баків обприскувачів гарантовано призводить до забивання фільтрів, форсунок, корозії обладнання, погіршення зовнішнього вигляду — і як результат — ПОРУШЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ і НЕДООТРИМАННЯ ПРИБУТКУ! Олл Брайт з легкістю вирішить ці проблеми!

 

Чекаємо Вас у нас на стенді під номером «1с133» і ми з радістю розповімо більш детальніше про властивості та ефективну дію ад’ювантів у використанні в сільському господарстві.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001