Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Елеваторний бум триває!

Український врожай 2018-го року красномовно висвітлив комплексність логістичних проблем. Нестача локомотивів та вагонів лишається найвужчим місцем транспортування зерна до портів, однак все більше профільних агентств акцентує увагу на дефіциті потужностей зберігання. Згідно із дослідженням pro-consulting.ua, зараз вітчизняні елеватори можуть одночасно зберігати 46 млн. тонн – це менше 70% від цьогорічного врожаю. Відтак, елеваторний бум, що розпочався 2 роки тому, матиме тенденції до продовження – виробникам вигідно перечікувати пікове навантаження на логістику України.

Крім того, в цей час ціни на зернові низькі. Для сільського господарства можливість продавати врожай тоді, коли вигідно – це ключ до успіху. І такий ключ пропонують компанії, що реалізують комплексні рішення для елеваторів – будівництво всього комплексу, постачання обладнання та автоматизація процесів.

На виставці Зернові технології (19-21 лютого, МВЦ) ви зможете особисто з ними познайомитись та зробити крок на шляху до створення свого першого елеватору.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001