Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ LABYRINTH - ЗБЕРЕЖЕМО КОЖНУ КРАПЛЮ ВОДИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ЛЮДСТВА

Запрошуємо відвідати виставковий стенд вітчизняного  виробника стрічок крапельного поливу під торговими марками LABYRINTH та GARDEN TOOLS, і спрей зрошення модифікації «ТУМАН».

Крапельний полив набуває все більшого поширення як у всьому світі, так і в Україні. На сьогоднішній день крапельне зрошення є одним з найбільш ефективних і економічних способів поливу при вирощуванні сільськогосподарських і декоративних культур в польових умовах, в теплицях, на присадибних ділянках, в ландшафтному дизайні.

Системи крапельного поливу мають ряд переваг, які неможливо реалізувати іншими системами або способами поливу. Основною перевагою є можливість подачі води, поживних речовин і засобів захисту рослин безпосередньо в прикореневу зону вирощуваних культур, завдяки чому до мінімуму скорочується витрата води, внесених добрив і електроенергії.  Також однією з найважливіших переваг є зниження ризику зараження рослин, так як цей спосіб не допускає утворення крапель води на листках, які сприяють поширенню захворювань.

Полив сільськогосподарських культур звичайними способами в умовах присадибного або фермерського господарства завжди був досить трудомістким процесом, віднімаючим багато часу і сил, обмеженим у можливостях, нераціональним і часто недостатньо ефективним. Особливе значення має раціональне використання води в районах з посушливих кліматом, а також в районах з обмеженими водними ресурсами. При використанні стандартних систем поливу грунт зрошується і насичується водою з надлишком або в недостатньому обсязі, що для деяких культур неприйнятно; немає можливості раціонального внесення поживних речовин; також рослини можуть отримувати термічні опіки. Крапельне зрошення зберігає структуру ґрунту, її аерацію: не утворюється ґрунтова кірка, виключається ризик замулення грунту, тому коренева система розвивається рівномірно і не відчуває дефіциту кисню. Скорочується зростання бур'янів. Міжряддя залишаються сухими, що полегшує догляд. Простота складання, експлуатації та ремонту. Все це скорочує трудовитрати і збільшує врожайність. Використання систем крапельного зрошення є найбільш прогресивним, раціональним, економічним, високоефективним способом поливу, володіє зручністю і функціональністю, і не вимагає великих професійних знань і навичок.

Стрічка спрей-зрошення SILVER RAIN забезпечує полив методом поверхневого дощування, імітуючи туман над ділянкою поливу. Не вимагає високого тиску води. Зрошення відбувається рівномірно по всій площі ділянки. Дозволяє вносити добрива і засоби захисту рослин безпосередньо через систему зрошення, забезпечуючи рівномірне підживлення.

Наш стенд: 2A543

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001