Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Заказ пригласительныхЗаказ пригласительных Замовлення безкоштовного запрошення

Для економії вашого часу при відвідуванні виставки скористайтесь сервісом замовлення безкоштовного персонального запрошення

Сушарка “САПФІР” збереже Ваше зерно!

Зерно при зберіганні дихає. При закладці на зберігання t° зазвичай становить від 10°С до 27°С. Під час поступового охолодження зовнішнього середовища, верхні шари зерна теж стають холоднішими, а от зерно в центрі маси залишається набагато теплішим. Повітря, що оточує прохолодні зовнішні шари зерна, проникає донизу й доходить до теплого зерна в центрі, і знову піднімається вгору, конденсуючись на поверхні купи. Процес дихання зростає, підвищується температура, що призводить до псування зерна й розмноження шкідників.

☛Якщо t° все-таки піднялася до критичної, радимо пропустити зерно через сушарку, знімаючи найбільше 1 тонно-відсоток. Це врятує від комах та шкідливих мікроорганізмів.

За високої t° сушіння, зернова оболонка може зпектися. Під час сушки важливо не тільки видаляти вологу з поверхні зерна, але й сприяти рівномірному її виведенню із внутрішніх шарів. Гранична t° залежить і від початкової вологості зерна: чим вища вологість, тим нижчою має бути t°. Тому для сушки насіннєвого, кормового і борошномельного зерна встановлені різні діапазони роботи. Вологе насіння втрачає життєздатність вже при нагріві до 50°C, при нагріві до 60-65°C вона втрачається повністю. У міру зниження вологості зерна, його термостійкість підвищується. Якщо зерно має вологість вище 17%, слід застосовувати ступінчасті режими, при цьому температуру агента сушки на першому ступені знижують на 10°C, а нагріву зерна на 5°C.

Для такої роботи в господарстві потрібна якісна сушарка, продуктивність якої відповідає масштабам ФГ. Сушарка “САПФІР” обладнана автоматизованими технологічними процесами та має систему охолоджування для кращого сушіння зерна. Крім того, потужність сушарки-трансформера можна наростити за рахунок зернових колон або модулі та змінити систему опалення, - зазначає Віктор Бабічев, керівник Маловиськівського заводу елеваторного обладнання. Фахівець каже, ця сушарка - максимально зручна й ефективна в використанні:

- Завдяки перевіреній часом технології сушіння зерна “CROSS-FLOW” (нагріте повітря проходить перпендикулярно зерну, яке рухається в сушарці), “САПФІР” здатна якісно та за 1 прохід сушити зерно з вологістю більше 35%. Усі процеси і параметри зерносушарки контролюються мікроконтролем з програмним забезпеченням, спеціально розробленим нашою компанією. А вимірювач вологи допомагає стежити за вологістю висушеного зерна. Сушарка “САПФІР” діє максимально обережно й дбайливо стосовно врожаю.

__________

Нагадуємо, що з 22.06.2018 р вартість всіх зерносушарок та транспортного обладнання (норії, транспортери) стабільно компенсується до 40% за рахунок держбюджету.

__________

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТЕХНІКУ ЗАВОДУ:
➡ Силоси для зберігання зерна.
➡ Безкаркасні ангари.
➡ Бункери активного вентилювання зерна.
➡ Норії зернові НЗ.
➡ Конвеєри шкребкові (транспортери).
➡ Вологоміри поточні ВВ-01П.
➡ Модернізація та переобладнання Ваших зерносушарок.

Запрошуємо відвідати стенд компанії MZEO №2С235 на виставці «Зернові технології 2019» з 19 по 21 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001