Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Сушарка “САПФІР” збереже Ваше зерно!

Зерно при зберіганні дихає. При закладці на зберігання t° зазвичай становить від 10°С до 27°С. Під час поступового охолодження зовнішнього середовища, верхні шари зерна теж стають холоднішими, а от зерно в центрі маси залишається набагато теплішим. Повітря, що оточує прохолодні зовнішні шари зерна, проникає донизу й доходить до теплого зерна в центрі, і знову піднімається вгору, конденсуючись на поверхні купи. Процес дихання зростає, підвищується температура, що призводить до псування зерна й розмноження шкідників.

☛Якщо t° все-таки піднялася до критичної, радимо пропустити зерно через сушарку, знімаючи найбільше 1 тонно-відсоток. Це врятує від комах та шкідливих мікроорганізмів.

За високої t° сушіння, зернова оболонка може зпектися. Під час сушки важливо не тільки видаляти вологу з поверхні зерна, але й сприяти рівномірному її виведенню із внутрішніх шарів. Гранична t° залежить і від початкової вологості зерна: чим вища вологість, тим нижчою має бути t°. Тому для сушки насіннєвого, кормового і борошномельного зерна встановлені різні діапазони роботи. Вологе насіння втрачає життєздатність вже при нагріві до 50°C, при нагріві до 60-65°C вона втрачається повністю. У міру зниження вологості зерна, його термостійкість підвищується. Якщо зерно має вологість вище 17%, слід застосовувати ступінчасті режими, при цьому температуру агента сушки на першому ступені знижують на 10°C, а нагріву зерна на 5°C.

Для такої роботи в господарстві потрібна якісна сушарка, продуктивність якої відповідає масштабам ФГ. Сушарка “САПФІР” обладнана автоматизованими технологічними процесами та має систему охолоджування для кращого сушіння зерна. Крім того, потужність сушарки-трансформера можна наростити за рахунок зернових колон або модулі та змінити систему опалення, - зазначає Віктор Бабічев, керівник Маловиськівського заводу елеваторного обладнання. Фахівець каже, ця сушарка - максимально зручна й ефективна в використанні:

- Завдяки перевіреній часом технології сушіння зерна “CROSS-FLOW” (нагріте повітря проходить перпендикулярно зерну, яке рухається в сушарці), “САПФІР” здатна якісно та за 1 прохід сушити зерно з вологістю більше 35%. Усі процеси і параметри зерносушарки контролюються мікроконтролем з програмним забезпеченням, спеціально розробленим нашою компанією. А вимірювач вологи допомагає стежити за вологістю висушеного зерна. Сушарка “САПФІР” діє максимально обережно й дбайливо стосовно врожаю.

__________

Нагадуємо, що з 22.06.2018 р вартість всіх зерносушарок та транспортного обладнання (норії, транспортери) стабільно компенсується до 40% за рахунок держбюджету.

__________

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТЕХНІКУ ЗАВОДУ:
➡ Силоси для зберігання зерна.
➡ Безкаркасні ангари.
➡ Бункери активного вентилювання зерна.
➡ Норії зернові НЗ.
➡ Конвеєри шкребкові (транспортери).
➡ Вологоміри поточні ВВ-01П.
➡ Модернізація та переобладнання Ваших зерносушарок.

Запрошуємо відвідати стенд компанії MZEO №2С235 на виставці «Зернові технології 2019» з 19 по 21 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001