Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Всеукраїнський рекорд відвантаження партії шроту

Доки в Україні обговорюються логістичні проблеми, компанія «Кернел» з портом «Ніка-Тера» оновлюють власні та національні рекорди відвантажень.

Детальніше...

 

From the USA specially for "Зернові технології"

Поки всі готуються зустрічати Новий рік, ми готуємося зустрічати ексклюзив! Спеціально для виставки Зернові технології 2019 із США прямує мобільна сушарка бренду Grain Handler, USA, Inc.

Детальніше...

 

Завод решіткового настилу на виставці «Зернові технології»

ТОВ «Завод решіткового настилу» - єдине українське підприємство повного циклу, що спеціалізуються виключно на розробці і виробництві гратчастого настилу різних видів для потреб аграрних підприємств, виробничих компаній, підприємств нафтогазової й хімічної промисловості та цивільного будівництва.

Детальніше...

 
 

Сушимо кукурудзу: як підвищити ефективність і прибутковість

Сезон за сезоном зерновик, який сіє на своїх полях кукурудзу, вирішує одне головне питання: як не тільки виростити, але й довести до ладу.  Адже “цариця полів” досить популярна в Україні культура, що має високий експортний потенціал. Зараз вирощувати її стало важче: через кліматичні зміни частина землеробів постала перед питаннями пошуку вдалих для конкретного господарства нових гібридів, випробування нових технологій. Тож якщо вже зростив - то тримайся за врожай. Головне - не зіпсувати кукурудзу під час сушіння.

Детальніше...

 

Компанія «Брілліон-Агро»

Компанія «Брілліон-Агро» допомагає аграріям впровадити у виробництво ефективне обладнання, яке не тільки підвищує продуктивність підприємства, а й збільшує його фінансові показники. Завдяки низькому енергоспоживанню і ефективним експлуатаційними характеристиками обладнання, висока якість зерна і мінімальні втрати продукту гарантовані, адже ми знаємо що таке сучасний догляд за зерном!

Детальніше...

 
 

Сторінка 7 з 30

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001