Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Американська компанія Grain Handler представить на виставці сушарки безперервної дії зі змішаним потоком

Вперше, компанією BAN INTERNATIONAL UKRAINE, яка є офіційний дилер американської компанії Grain Handler, в рамках виставки «Зернові технології 2018» буде презентовано сушарки безперервної дії зі змішаним потоком (мобільна версія) яку розроблено спеціально для потреб Українських фермерів. Також в лінійці Grain Handler є весь спектр сушарок з продуктивністю від 10 до 216 тон на годину.

Українські партнери анонсують присутність на виставковому стенді моделі діючої сушарки, яка стане універсальним рішенням для фермерських господарств середніх розмірів.

Довідково:

Grain Handler вже більше 30 років є провідним виробником обладнання для обробки зерна, основним продуктом якого є сушарки безперервної дії зі змішаним потоком. Сушильні машини з мінімальною енергією здатні висушувати практично будь-який тип зерна, що робить їх універсальними для господарств з диверсифікованим виробництвом.

Компанія Grain Handler постійно працює над удосконаленням сушильного обладнання, що дає можливість гарантувати високу якість зерна та працювати на зменшення використання газу та електроенергії.

Крім того, Grain Handler займається виробництвом конвеєрів, зернових насосів, норій, подіумів та опорних веж, бункерів, комплексів для зберігання та обладнанням для переміщення зерна. Однією з переваг для замовників є швидка обробка персонального замовлення та його реалізація, що досягається завдяки широкій мережі постачальників та дилерів.

Більше інформації на сайті www.grainhandler.com або www.baninternational.us

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001