Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Чотири провідні американські компанії з виробництва сільськогосподарської техніки з Міннесоти та Північної Дакоти розпочинають свою роботу в Україні після виставки "Зернові технології 2018"!

На виставці «Зернові технології 2018» відбудеться офіційне відкриття представництв дилерських центрів в Україні чотирьох американських всесвітньо відомих бренді CRAIN HANDLER, GATES, FAST та CATER DAY. Перераховані компанії займають провідні позиції в технологічних рішеннях на світовому ринку сільськогосподарської продукції.

BAN INTERNATIONAL UKRAINE, штаб-квартира якого розташована в Міннеаполісі, штат Міннесота, стала офіційним дилером та представником цих компаній в Україні та займається експортом, оптовою торгівлею та обслуговуванням цієї  сільськогосподарської техніки та устаткуванням, обладнання та технологій.

Важливо відзначити, що профільні державні установи штату Міннесота активно сприяють торгівлі між Сполученими Штатами та Україною. Участь перерахованих американських компаній на виставці «Зернові технології 2018» стало можливим завдяки активному залученню офісу Міннесоти.

Щоб дізнатися більше про американський бізнес, відвідайте стенд 2C122.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001