Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

День Франції в Україні: аграрний сектор країни в напрямку розвитку

Однією з яскравих подій другого дня роботи виставок «Зернові технології» та «Agro Animal Show» на став цикл семінарів в рамках «Дня Франції в Україні».

Цьогоріч захід присвячений  питанням насінництва та виробництва товарної кукурудзи і використання цієї культури як основи у виробництві якісних кормів для тваринництва.

Організатори заходу:

  • Посольство Франції в Україні;
  • Агентство Бізнес Франс;
  • Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»;
  • ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»;
  • Національна французька федерація виробників насіння кукурудзи та сорго FNPSMS.

З привітальним словом і словами подяки за партнерство виступив генеральний директор компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Коваль Олег Петрович: «Я радий вітати усіх присутніх на черговому Дні Франції в Україні. Цього року ми бачимо вищий рівень відвідання виставок, а ніж минулоріч. Маю надію, що дані заходи викличуть інтерес і дадуть свої результати в розвитку бізнесу кожного присутнього».

Ніколя Перрен, радник з питань сільського господарства при Посольстві Франції в Україні поздоровив всіх присутніх з відкриттям такого грандіозного заходу і побажав успіхів і подальшого розвитку.

Щирі слова подяки за співпрацю між Ліонською ветеринарною школою і Білоцерківським аграрним університетом висловив Даниленко Анатолій Степанович, ректор ВУЗу м. Біла Церква.

Розпочав першу конференцію Марк Артуа, викладач Ліонської ветеринарної школи (Франція) з виступом про Всесвітню організацію здоров’я тварин, її склад, місію і цілі. Далі він розповів про основні напрямки і переваги ветеринарної освіти.

Продовжила перший блок конференції Анбєс Леблонд, викладач з Ліонської ветеринарної школи і координатор проекту, розповівши про організацію освіти в Європі.

Рудь Оксана Іванівна Голова асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України, разом з іншими присутніми в президіумі, дала вичерпні відповіді на питання, які цікавили професійну аудиторію.

Наступний блок семінарів був присвячений темі: «Насіння кукурудзи та продукція молока і м’яса від поля до столу: головне – якість».

В ході семінару виступили члени Національної французької федерації виробників насіння кукурудзи, експертів Інституту рослинництва, а також фахівців міжнародних компаній виробників насіння кукурудзи та сорго.

Після цього відбулася велика конференція «Агроекономічні переваги поєднання рослинництва та тваринництва». На конференції «гравці» світового рівня в секторі рослинництва та тваринництва представили презентації направлені на розвиток сільського господарства України та допомогу фермерам, які рухають аграрний сектор в напрямку європейського рівня.

Вже традиційно День Франції в Україні завершився вечірнім прийомом Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні пані Ізабель Дюмон: «Я рада констатувати, що  дуже багато компаній беруть учать цьогоріч у виставках під знаменем Франції. Ці компанії спеціально приїхали в Україну, аби взяти участь у виставках. Ця присутність є дуже важливою і говорить на користь заходу. Від щирого серця хочу подякувати нашим колегам - команді Агентства Бізнес Франс та його директору панові Алексі Струве та панові Николя Перену -  Раднику з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні, який долучився до організації цього заходу. Сільськогосподарський сектор є стратегічним сектором співробітництва між нашими державами і програма Дня Франції дуже гарно показує пріоритетність цього напрямку. Саме завдяки таким заходам, як День Франції, французькі організації мають можливість допомогти своїм українським колегам втілити в життя ті положення, які прописані в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, яка нещодавно вступила в силу. Я сподіваюся, що три дні роботи виставки  дозволять посилити обмін досвідом між Україною та Францією».

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001