Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Дискові культиватори від американської компанії GATES - якість перевірена часом та сімейними традиціями

В рамках виставки «Зернові технології 2018» вперше в Україні будуть представлені важкі дискові культиватори від всесвітньовідомого американського виробника компанії GATES.

На сьогодні компанія є лідером по виробництву найбільш широкої лінійки сільськогосподарських машин для культивування та рихлення ґрунтів: в лінійці представлено моделі від найважчої дискової борони на ринку, з масивними зубцями, до найлегшої борони, яка використовується в органічному виробництві.

В Україні офіційним дилером бренду GATES виступає компанія BAN INTERNATIONAL UKRAINE, яка і презентує вихід американського виробника на вітчизняний ринок. Офіційне відкриття та презентація сільськогосподарських машин відбудеться в рамках виставки «Зернові технології 2018» (стенд № 2C122).

Довідково:

GATES MANUFACTURING розпочала роботу в 70-х роках минулого століття як сімейний бізнес Майка і Пата Гейтсів. Спочатку різноманітне сільськогосподарське обладнання створювалося як «необхідність» для оброблення власних земельних ресурсів. Згодом, почали отримувати комерційні замовлення на техніку. На сьогодні близько сотні різноманітних моделей продаються в Північній Америці, Європі та Австралії. Вони постачаються у різноманітних розмірах та з численними наборами кріплення, що відповідають основним формам обробку ґрунту.

Більше інформації на сайті www.gatesmfg.net

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001