Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Заказ пригласительныхЗаказ пригласительных Замовлення безкоштовного запрошення

Для економії вашого часу при відвідуванні виставки скористайтесь сервісом замовлення безкоштовного персонального запрошення

FAST: американська якість для внесення рідкого добрива в ґрунт

Знайомтеся з високопродуктивним обладнанням для внесення рідких добрив від американської компанії FAST на ринку України вже в 2018 році. Презентація початку роботи компанії на ринку України відбудеться в рамках виставки «Зернові технології 2018».

Офіційним дилером  американського виробника виступить компанія BAN INTERNATIONAL UKRAINE, яка  займається оптовою торгівлею сільськогосподарськими машинами та устаткуванням. Ознайомитися з новинками відвідувачі матимуть змогу на стенді № 2C122.

Довідково:

Компанія FAST була створена в 1990 році Верліном Фастом, фермером, який шукав шляхи підвищення продуктивності своєї роботи. Мета компанії — виробництво якісної продукції за конкурентними цінами, а також - забезпечення надійної технічної підтримки користувачів.

Сьогодні компанія FAST складається з фермерів та інженерів, які разом працюють над розробкою практичного і високопродуктивного обладнання для внесення рідких добрив. Працюючи та консультуючись з фермерами, команда розуміє, що виробникам сьогодні необхідно продовжувати нарощувати ефективність та прибутковість своєї роботи, тому обладнання сконструйовано та вироблено таким чином, щоб пришвидшити роботу та зробити її більш точною і безпечною. Ваші витрати на продукцію FAST окупляться.

В переліку пропозиції компанії FAST ви знайдете обладнання для міжрядного підживлення безводним аміаком, КАС, аміаком у твердій формі, сечовиною та ін.

Більше інформації на сайті  www.fast-mfg.com

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001