Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Група компаній "Агро Експерт" представить інноваційну для аграрного ринку України біо-продукцію: засоби захисту рослин, мінеральні добрива, регулятори росту рослин

Компанія "Агро Експерт", яка вже багато років активно запроваджує інноваційні технології в сільськогосподарському секторі України та пропонує на ринку високоефективні засоби захисту рослин, спеціальні органічні добрива та адаптоване до родючих ґрунтів насіння. Варто відзначити, що компанія може приємно здивувати не лише фермерів та їх угіддя, а й пересічних громадян, любителів городу та саду, які дбають за якість та кількість смачних та корисних продуктів на столі у їхніх родинах.

Радо інформуємо, що компанія "Агро Експерт" буде представлена на виставці і кожен відвідувач зможе ознайомитися особисто зі зразками продукції, отримати вичерпну та змістовну консультацію від менеджерів компанії, обмінятися особистим досвідом вирощування та догляду за рослинами та поповнить свій арсенал знань новими сучасними технологіями, які здатні примножити працю та надбання аграріїв на їх професійній ниві.

Команда «Агро Експету» запрошує всіх бажаючих познайомитися з пропозиціями на виставковому стенді № 1C223.

Вітальне слово.

Чого прагне кожен мешканець України?
Безперечно, добробуту для себе та своєї родини.
У надскладних умовах, в яких сьогодні знаходиться сільське господарство України та виробники органічних продуктів, дуже складно забезпечити населення країни якісними продуктами харчування у повному обсязі та задовольнити потенційних споживачів продукції сертифікованою якістю товарів та послуг.

Благо, що ринок України відкритий для компаній, які знають про запити української аудиторії, вміють їх задовольнити та на найвищому рівні дотримуються стандартизації та сертифікації своєї продукції. Багато висококласних технологій ми запозичуємо у інших країн, проте значну увагу приділяємо розвитку власних.

Наша компанія турбується за якість наданих ними послуг та продукції, проявляє далекоглядність у плануванні та вже багато років дбає про свою репутацію, задовільняючи запити найвибагливішого споживача на ринку України. Саме ці завдання ми ставимо як першочергові та спільними силами досягаємо поставлених цілей.

 

Контакти ТОВ «АГРО ЕКСПЕРТ»

Телефон: +38 (044) 232-32-16

Корпоративний сайт: www.agro-e.com.ua

Сайт біостимулятору росту рослин Vitazyme: www.vitazyme.com.ua

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001