Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Компанія «Брілліон-Агро»

Зерновий ринок України стрімко розвивається, починаючи з 2015 року досягаються нові рекорди у виробництві зерна і в його експорті за кордон. Разом з зерновим виробництвом, зростає і ринок елеваторного обладнання приблизно на 15-20% в рік, але потужностей для зберігання все одно не вистачає, з чим ми і зіткнулися вже в 2018 році.

За оцінкою експертів компанії «Брілліон-Агро», потужності зі зберігання зерна дозволяють зберігати тільки 55-60% зібраного врожаю країни. При цьому обсяг врожаю з кожним роком збільшується. 2016 маркетинговий рік став рекордним зі збору врожаю - 66 млн. т (+5,9 млн. т в порівнянні з 2015 роком) - і за прогнозами, вже в 2020 році обсяг зібраного врожаю може досягти 70-78 млн. т.

Компанія «Брілліон-Агро» допомагає аграріям впровадити у виробництво ефективне обладнання, яке не тільки підвищує продуктивність підприємства, а й збільшує його фінансові показники. Завдяки низькому енергоспоживанню і ефективним експлуатаційними характеристиками обладнання, висока якість зерна і мінімальні втрати продукту гарантовані, адже ми знаємо що таке сучасний догляд за зерном! Наша компанія надає готові рішення в області поставок, сервісного і постсервісного обслуговування широкого спектру обладнання http://www.brillion-agro.com/service/silos/

  • Силоси
  • Зерносушарки
  • Автомобільні розвантажувачі
  • Автоматичні пробовідбірники
  • Конвеєрне обладнання
  • Очисне обладнання
  • Вентиляційне обладнання
  • Аналізатори якості зернових, олійних і бобових культур, а також продуктів їх переробки
  • Лабораторне обладнання
  • Комплектуючі, запчастини й інше супутнє обладнання.

Технічні фахівці компанії, стабільно проводять дослідження і економічні аналізи ефективності роботи обладнання. Завдяки їм, ми підібрали для вас надійні та ефективні варіанти елеваторного і лабораторного обладнання від провідних європейських і вітчизняних виробників! Чітка стратегії ведення бізнесу, сприяє стабільній і злагодженій роботі з партнерами та клієнтами компанії на всіх етапах співпраці. Завдяки особливому підходу до кожного клієнта, наш персональний менеджер виконає поставлене вами завдання професійно, надійно і в найкоротші терміни.

Нам дорога наша репутація та ваш часом, саме тому сервісний і технічний персонал здійснює підтримку наших клієнтів 24/7 (http://www.brillion-agro.com/contacts/)

Працюючи з компанією «Брілліон-Агро», ви вийдете на новий якісний рівень виробництва! Перейдіть на сайт компанії за посиланням http://www.brillion-agro.com/ і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця компанії по обладнанню, що вас цікавить.

Стенд компании №: 1С121 на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» 19-21 лютого 2019 року!
Сайт: www.brillion-agro.com
Залишити заявку компанії: www.brillion-agro.com/phone-call
Контакти: +38 (073) 262 51 06 Life; +38 (056)740 31 10 Fax
Пошта: Image ; Image

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001