Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2016»

НДІ техніки, енергетики та інформатизації АПК прийняв участь у Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2016», яка відбудеться 10 - 12 лютого 2016р. у Виставковому центру «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б).

Відвідування Міжнародної виставки інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2016».

«Зернові технології» - потужний агропромисловий форум, що посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Виставка об’єднує провідних операторів ринку - виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої події. Тут створені оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками обладнання, техніки, насіннєвого матеріалу та засобів захисту для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.

У 2016 році на виставці було широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України та зарубіжних країн, що посідають провідне місце на вітчизняному та міжнародному ринках.

Під час виставки буде реалізована насичена ділова програма за участю відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надасть можливість  операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  тих питань, що стоять перед ними.

Біля стенду НДІ техніки, енергетики та інформатизації АПК Національного університету біоресурсів  і природокористування України.

В останні роки виробництво зернових культур - пріоритетний напрям у світовому агропромисловому виробництві. Такий напрямок активно обирають агропромислові підприємства України. На український ринок активно виходять сучасні технології вирощування зернових культур закордонного та вітчизняного виробництва. Використання таких технологія при виробництві зернових культур дає можливість значно підвищити ефективність використання наявних технічних ресурсів і агробіологічного стану сільськогосподарських угідь при оптимальному їх керуванні. Тому з метою акумулювання оптимальних і ефективних сучасних технологій для виробництва зернових культур запрошуємо на 12 лютого 2016р. на базі НДІ техніки, енергетики та інформатизації АПК та Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» проведено Міжнародну конференцію Зернові технології 2016 «Сучасні технології виробництва зернових культур 2016» в рамках Міжнародної виставки інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2016» разом з механіко-технологічним факультетом і  факультетом конструювання та дизайну.

Відкриття Міжнародної конференцію Зернові технології 2016 «Сучасні технології виробництва зернових культур 2016» директором НДІ техніки, енергетики та інформатизації АПК Войтюком В.Д.

Теми виступів побудовані за наступними напрямками:

1. Технічний сервіс та інженерний менеджмент.

2. Механізація тваринництва та біотехнологічні системи.

3. Сільськогосподарські машини, системотехніка.

4. Технічні системи оперативного моніторингу стану сільськогосподарських угідь.

5. Технічні та біоенергетичні системи природокористування.

6. Охорони праці та інженерія середовища.

7. Рослинництво, екологія і біотехнології в сільському господарстві.

8. Сучасні технології сільськогосподарського виробництва.

9. Мехатроніка.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001