Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

НАДСУЧАСНА СУШАРКА-ТРАНСФОРМЕР «САПФІР» НА «ЗЕРНОВИХ ТЕХНОЛОГІЯ 2018»: ЯКІСНО, ДОСТУПНО, ШВИДКООКУПНО

В рамках виставки «Зернові технології 2018» компанією Маловисківський завод сушильного та елеваторного обладнання (МЗЕО) буде презентовано інноваційну сушарку-трансформер «Сапфір». Особливість установки полягає в тому, що сушарка може змінювати свої параметри, адаптуючись до потреб вашого господарства. Як відбувається процес трансформації та в чому секрет швидкої окупності обладнання читайте в спец-інтерв`ю з Віктором Бабічевим, керівником МЗЕО.

Пане Вікторе, скільки років Ви працюєте на ринку зерносушарок?

 • Із 2005 року ми возили сушарки із США, потім - із Туреччини. Була мрія, задумка - робити свої. І з 2011 року ми її реалізували. Це  відповідь на потреби ринку, адже якісні зерносушарки завжди у попиті.

Кому саме необхідні “САПФІРИ”? Чи це правда, що Ваші прилади здатні працювати із будь-яким зерном?

 • Розкрию Вам таємницю: наша сушарка й справді наче дорогоцінний камінь для фермера, справжня знахідка - вона універсальна. І потрібна усім. Незалежно від того, живете Ви на Півночі чи Півдні, Заході чи Сході, які сорти вирощуєте.. “САПФІР” обробляє зерно із різною вологовіддачею.

А як швидко окуповується зерносушарка?

 • Окупність залежить від того, яку кількість зерна потрібно підсушити. Зазвичай, один-два сезони. Як взагалі вибирається це обладнання? Наприклад, господар, не знайомий із нашою продукцією, планує взяти якусь середню за параметрами звичайну сушарку – не надто потужну, і не надто слабку. А от ті, хто беруть наші “САПФІРИ” отримують унікальну можливість: ми можемо (і робимо!) сушарки безпосередньо під потреби господарства!

У цьому, до речі, і є Ваша унікальна пропозиція…

 • Так, ми створюємо сушарки-трансформери: адже буває, що із розширенням Вашого господарства виникає потреба у більших потужностях. І ми встановлюємо до Вашого “САПФІРА” додаткові зернові колони. Конструкція росте, залежно від необхідного результату.

Але при цьому вони ще й економні, чи не так?

 • “САПФІРИ” вигідно різняться порівняно із іншими сушарками. При невеликих об’ємах по площині мають високий ККД. До речі, комплектація пальників може бути різною, залежно від того, що є вигідним для Вашого господарства. Вони можуть бути, скажімо, на газу і на “альтернативі”. Наприклад, раніше Вам було вигідно користуватися пропан-бутаном. Зараз Ви купуєте теплогенератор, який працює на біомасі. Отримуєте два різні пальники. Газовий буде резервним – про всяк випадок – ситуації різні бувають. Такий підхід є зручним та вигідним.

І Ваша робота отримала визнання – в Україні та світі?

 • Безперечно. Наша техніка стоїть у господарствах практично всієї України, у 19 областях. Нами цікавляться країни Європи та Центральної Азії. І це не дивно. Адже коли ми починали робити “САПФІРИ”, нашою метою було створити техніку, яка б ідеально відповідала потребам господарів та вимогам сучасності. Ми - виробники першої української зерносушарки, яка відповідає світовим стандартам якості!

Але Ваша робота не була б такою повноцінною без головного: фермерів, які оцінили роботу “САПФІРІВ”.

 • Так! І від усього МЗЕО ми вітаємо наших  клієнтів та усіх, хто займається с/г господарством із зимовими святами! Нові висоти ми підкорювали лише разом - і завдяки - землеробам України! І ми щиро вдячні за плідну співпрацю. Тож нехай рік прийдешній подарує усім лише позитивні моменти, а натхнення не покидатиме Вас у праці на Вашій ниві! Злагоди та великих успіхів!

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТЕХНІКУ:

 • Зерносушарки “САПФІР” баштові, шахтні, модульні на газу і на альтернативному пальному: на 30-40% дешевші імпортних аналогів, економніші у паливі на 20%. Автоматичний режим роботи і можливість нарощування продуктивності. Доповнюють будь-який зерноочисний комплекс. Рівномірне сушіння, яке в 3 рази дешевше ніж на самому недорогому елеваторі! Швидко окупаються!
 • Теплогенератори на біопаливі ТПМ-2М з повітряним теплообмінником. Вихрьові та піролізні. На: дрова, солома, пелети, щепа і тд. Для усіх типів зерносушарок. Високий ККД: 85%. Низькі витрати палива на пониження 1% вологості: щепа: 4-5 кг, пелети: 3-4 кг, дрова: 4-5 кг.
 • Бункери активного вентилювання зерна.
 • Норії зернові НЗ.
 • Конвеєри шкребкові (транспортери).
 • Вологоміри поточні ВВ-01П.
 • Модернізація та переобладнання  Ваших зерносушарок.
  Розстрочка або в лізинг під вигідні Вам відсотки! Відповідність УкрСЕПРО.  Доставка. Гарантія. Сервіс.
  Звертайтеся! Маловисківський завод сушильного та елеваторного обладнання:
  (067) 520-63-23, (095) 807-60-96  Image    www.mzeo.com.ua

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001