Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

«ТРІА» проведе екскурс-тур з інновацій німецької сільскогоподарської техніки на виставці «Зернові технології»

Український дилер німецької техніки «ТРІА», зокрема агрегатів для обробітку ґрунту AMAZONE, кормозаготівлі KRONE, навантажувачів для роботи на фермах Weidemann, STOLL, обладнання для обробітку насіння та зберігання зернових Petkus традиційно візьме участь у виставці інноваційних рішень для зернового господарства «Зернові технології 2018».

На відміну від традиційного формату, на виставці у 2018 році компанія представить стенд в межах експозиції німецьких виробників сільськогосподарської техніки.

«ТРІА» запрошує відвідати стенд компанії за номером 1А424 в німецькому секторі, де буде можливість познайомитися із провідними фахівцями компанії – експертами з техніки та технологій рослинництва та тваринництва, керівниками територіальних представництв, обговорити співпрацю, ознайомитися із технікою за каталогами виробників, отримати фірмові сувеніри.

Для зацікавлених у придбанні техніки менеджери компанії «ТРІА» надають комплексну консультацію з підбору агрегату відповідно до спеціалізації підприємства. Зокрема, спираючись на знання про широкий спектр інновацій партнерів-виробників техніки, на стенді «ТРІА» разом зі спеціалістами можна здійснити ґрунтовний аналіз завдань та можливостей господарства, визначити відповідні потребам опції техніки для здійснення доцільних та вигідних інвестицій.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001