Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Вперше за шість років, обсяг виробництва пшениці в світі є нижчім за обсяг її споживання, який складає 746 мільйонів тонн

 

Експерти видання TOP agraronline констатували, що на суто теоретичній основі, згідно існуючим прогнозам, світові запаси пшениці наприкінці 2018/19 МР зможуть покрити потреби чотирьох з половиною місяців споживання або 131 день. Як, повідомлялось раніше, світове виробництво пшениці в поточному маркетинговому році прогнозується на рівні 734 млн. тонн, що майже на 30 млн. тонн менше, ніж у попередньому маркетинговому році.

На 36 млн тонн нижче ніж у минулому році також очікується запас фуражних зернових в світі на рівні 334 млн тонн при виробництві 1373 млн тонн і споживанні 1408 млн тонн.

Як повідомлялось раніше, Україна розпочала поточний маркетинговий рік з запасами зернових нижчими ніж у минулому році - 8,32 млн тонн склали запаси зернових в Україні станом на 1 червня 2018 року. Зокрема запаси пшениці складали 2,74 млн тонн. Аналітики АПК-інформ в середині поточного року оцінили внутрішнє споживання зернових в Україні у 2018/2019 маркетинговому році на рівні 22 млн тонн, зокрема 12,6 млн тонн зернових для споживання на корми.

За підсумками поточного врожаю, в Україні зібрано 24,5 млн тонн пшениці, при рекордному врожаю зернових 70,1 млн тонн, що більш ніж втричі перевищує потреби внутрішнього споживання. За даними Міністерства продовольства і аграрної політики нашої країни, потреба внутрішнього ринку України в продовольчій пшениці складає 4,5 млн тонн, тобто в поточному році виробництво зернової перевищує потреби внутрішнього споживання в 5 разів.

За матеріалами: www.zerno.org.ua

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001