Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) на виставці «Зернові технології 2018»

Як забезпечити господарство якісним посівним матеріалом та при цьому заощадити кошти?

При підготовці до весняних польових робіт, перед фермерами та агрономами постають важливі завдання, які  необхідно спланувати заздалегідь: розробити системи обробітку грунту,  мінерального живлення рослин, захисту посівів від хвороб, шкідників та бур'янів. Необхідно обов’язково врахувати кількість накопиченої за зимовий період вологи в грунті, наявність техніки в господарстві та матеріально-технічних ресурсів. Одним з головних завдань залишається раціональний підбір для окремого господарства якісного посівного матеріалу з високим генетичним і економічно обґрунтованим потенціалом урожайності.

Якісний посівний матеріал має важливе значення, як при інтенсивному, так і при екстенсивному типі вирощування, адже він дає змогу при помірних фінансових витратах отримати дружні сходи і інтенсивний розвиток рослин протягом вегетації. Використання у рекомендованих нормах добрив та засобів захисту сприяє отриманню економічно привабливого урожаю культури з високими показниками якості.

Які показники характеризують якість насіння?

Насамперед це – схожість, енергія проростання, чистота, вологість, маса 1000 насінин. Велике значення має польова схожість насіння, що залежить від вологості ґрунту, глибини загортання насіння, температурного режиму на момент проростання. Категорії насіння і показники його якості визначаються і регламентуються державним стандартам України (див. ДСТУ 2240-93).

На сьогоднішній день великою проблемою виробників товарної продукції є фасильфікація насіння провідних брендів. Це стосується і насіння селекції Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС). За роки співпраці з українськими фермерами, насіння селекції ВНІС зарекомендувало себе як високоякісний посівний матеріал, що забезпечує стабільний та високий врожай, сорти та гібриди витривалі до впливу негативних чинників зовнішнього середовища.

Якість насіння контролюється на всіх етапах виробництва – від первинних ланок селекції до отримання кінцевого продукту.  Науково-діагностична лабораторія здійснює контроль якості продукції  у повній відповідності  до міжнародних стандартів якості ISO/TR17623 ISO/TR17622.

Ключова перевага насіння селекції ВНІС – це надійна і стабільна якість посівного матеріалу  та приваблива його ціна, яка втричі нижча від вартості імпортного насіння,  при  рівних якісних характеристиках. Це приємний бонус при розрахунку рентабельності вирощування.

Основні напрями селекції Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС).

Наковці ВНІС з року в рік працюють над створенням гібридів та сортів основних сільськогосподарських культур які б відповідали потребам ринку та побажанням українських аграріїв. На сьогодні можна виділити загальні ключові переваги гібридів селекції ВНІС:

  • висока адаптивність рослини до різних ґрунтово-кліматичних умов;
  • генетично обумовлена підвищена енергія проростання;
  • стабільність та висока врожайність;
  • висока стресостійкість рослин до несприятливих погодних умов (посуха, різкі перепади температур, недостатнє мінеральне живлення, тощо…);
  • стійкість до хвороб та шкідників;
  • значна увага в селекції приділяється архітектоніці рослини.

Якщо говорити про соняшник, то протягом останніх 4 років, активно ведеться програма зі створення високоолеїнових гібридів соняшнику із вмістом олеїнової кислоти в олії до 96%.

Нові вітчизняні гібриди соняшнику є генетично стійкими до 5-6 рас вовчка та водночас толерантними до гербіцидів групи імідазолінонів. ВНІС є оригінатором перших вітчизняних гібридів соняшнику стійких до гербіцидів на основі трибенурон-метилу (SU) та  групи імідазолінонів (IMI). На разі в арсеналі Всеукраїнського наукового інституту селекції зареєстровано 11 гібридів соняшнику, 1 сорт олійного напряму та 1 сорт кондитерського.  На фінальному етапі сортовипробування та реєстрації перебуває ще 15 гібридів соняшнику.

Значних успіхів досягнуто в селекції гібридів кукурудзи з напрямами використання на зерно та силос.  Компанією ВНІС створено та зареєстровано лінійку з 11 гібридів кукурудзи з ФАО від 210 до 370. Окрім високого потенціалу врожайності, вагомими перевагами гібридів кукурудзи компанії ВНІС є швидка вологовіддача, посухо- та холодостійкість. Показник вологості зерна на момент збирання врожаю становить 14 – 18 %.

Пріоритетним напрямом селекції ріпаку – є створення гібридів стійких до гербіцидів. Асортимент озимого ріпаку включає 6 гібридів, з яких 3 – стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів. Цікаво, що завдяки наявності цієї ознаки водночас зафіксовано підвищення інших ознак стійкості – до високих та низьких температур та деяких хвороб.

Крім того, в асортименті компанії ВНІС представлені сорти власної селекції пшениці озимої, спельти, тритикале, жита, ярого ячменю та бобових культур.

Вдосконалена система захисту від підробки.

Для того щоб уберегти наших клієнтів від дуже поширеного на сьогодні явища — підробок насіння гібридів кукурудзи та соняшнику, які користуються у сільськогосподарських виробників великим попитом ми вдосконалили системи захисту насіння та маркування.  Просимо ознайомитись з системою захисту насіння ВНІС у розділі захист від підробки за посиланням  http://vnis.com.ua/useful-information/counterfeit-protection/, тут детально описано на що слід звернути увагу для уникнення купівлі фальсифікованого насіння.

Більш детальну інформацію, щодо напрямків діяльності інституту, асортименту продукції та співпраці, Ви зможете отримати у наших представників на виставці «Зернові технології 2018».

В рамках виставки 21 лютого 2018 будуть проведені семінари від ТОВ «АПК ВНІС» та діагностичної лабораторії ТОВ «АГРОГЕН НОВО». Всі учасники семінарів будуть брати участь в розіграші цінних подарунків.

Програма семінарів:

13.50 - 14.10 – реєстрація учасників

14.00 - 15.50 – навчальний семінар «Особливості технології вирощування соняшнику та кукурудзи в різних кліматичних зонах України».
Доповідач: заступник директора ТОВ «АПК ВНІС» к. с-г. н. Скорик В. В.

15.50 - 16.00 – перерва на каву

16.00 - 16.55 – семінар "Комплексна діагностика для агропромислової галузі у випробувальній лабораторії "АГРОГЕН НОВО".
Доповідачі: директор ТОВ "АГРОГЕН НОВО", к.б.н., доцент Попов Віталій Миколайович та завідувач відділу рослинництва ТОВ "АГРОГЕН НОВО", к.б.н. Тереняк Юлія Миколаївна.

16.55 - 17.00 – оголошення результатів лотереї.

 

Місце проведення семінарів:
МВЦ, Павільйон №  1, конф.-зал №3,
Цокольний пов., вхід 1 А

Будемо раді зустрічі з Вами!

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ СЕЛЕКЦІЇ (ВНІС)
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30
+380 (44) 507-11-70

Клієнтська підтримка  0 800 302 032 (дзвінки в межах України безкоштовні)

info@vnis.com.ua

www.vnis.ua

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001