Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Захист українських рослин – знання і приклад іноземців

Чи знаємо ми як правильно захищати рослини та покращити продуктивність врожаю? Цікавий семінар за підтримки комерційного відділу  Посольства Великої Британії в Україні провели представники компанії «Агрінова Солюшнз», розкривши тему «Внесення засобів захисту рослин: як підвищити  ефективність та зменшити ризики? Світовий досвід та інноваційні розробки з Великої Британії».

Місія компанії «Агрінова Солюшнз» полягає в забезпеченні прозорого бізнесу в партнерстві з успішними гравцями аграрного ринку.

У сучасному сільському господарстві спостерігається зростаючий інтерес до використання ад’ювантів (допоміжні речовини) разом із засобами захисту рослин. Ад’юванти сприяють підвищенню ефективності сільськогосподарського виробництва, шляхом скорочення різноманітних ризиків, які можуть виникнути змішування, обприскування та цільової дії препаратів.

Спікером круглого столу виступав Людек Новак, який має 25 річний досвід у міжнародних корпораціях засобів захисту рослин. Також він є засновником компанії «Агрінова Солюшнз».

Фахівець з цікавістю розповів про нові сучасні засоби для захисту рослин, а також поділився зі всіма присутніми власним досвідом.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001