Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Відгуки учасників

Івано Селлері, фахівець з продажу, комерційний відділ, Agri Parts (Італія)

«Компанія Agriparts виробляє запчастини для сільськогосподарської техніки на території Італії. Ми вперше беремо участь у виставці «Зернові технології», але працюємо на українському ринку вже більше 10 років. За цей час ми придбали досить багато клієнтів, наша компанія зробила вже багато успішних кроків.

Ми залишилися дуже задоволені організацією виставки, яка була на вищому рівні. Серед відвідувачів ми отримали багато цікавих контактів, як кінцевих клієнтів – сільськогосподарських компаній, так і необхідних нам комерційних організацій. Нас порадував широкий і різноманітний склад учасників виставки, ми змогли тут також знайти своїх клієнтів.

Бажаємо компанії-організатору «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» зростання і розвитку, для нас це був прекрасний досвід роботи».

Сергій Далік, начальник комерційного управління, завод колісних систем «Консіма»

«Зазвичай ми представляємо на виставці «Зернові технології» колісні системи для сільськогосподарської техніки, але в цей раз ми демонструємо додатково системи здвоювання коліс, колісні диски і шини. Всім асортиментом і спектром послуг цікавилися відвідувачі виставки, тому ми залишилися задоволені. В цьому році вперше в рамках виставки ми проводили міжнародну skype-конференцію «Людина. Грунт. Трактор. Урожай». Спікером виступав директор нашої компанії ˗ Лисак Генадій Олександрович».

Клют Йоханнес Мартін, директор компанії HORSCH (Німеччина) та регіональний менеджер представництва в Україні ТОВ «Хорш Україна» Вадим Коваль

«На міжнародній виставці Agro Animal Show торгова марка HORSCH вже не вперше представляє себе. Компанія на ринку вже понад 15 років займається ґрунтообробними комплектуючими до сільськогосподарської техніки.  Ми кожного разу переконуємося, що українські аграрії навчилися цінити якість нашої продукції і все частіше обирають з-поміж великої кількості пропозицій, продукцію торгової марки HORSCH,  що не може не радувати. Ми також покладаємо великі надії на осінню виставку «ІнтерАГРО», яка являється потужним поштовхом до отримання нових постійних партнерів на українському аграрному ринку».

Регіональний менеджер представництва в Україні ТОВ «Хорш Україна» Вадим Коваль: «Чудова виставка, продуктивна та перспективна. В порівнянні з іншими роками було дуже багато відвідувачів, знайшлися зацікавлені партнери, а це дуже для нас важливо, так як ми покладаємо великі надії на український ринок. Мудрість та розумний підхід до землеробства став одним з вирішальних факторів в виборі нашої продукції провідними аграріями України. Німецька якість та потужність  нашої продукції мають великі переваги серед конкурентів».

Михайлик Роман, технічний консультант ТОВ «БД Агрікалче Україна», Big Dutchman

«У всьому світі Big Dutchman займає провідні позиції на ринку систем закритого типу утримання, годівлі, систем екологічного контролю і нейтралізації відпрацьованого повітря для сучасного свинарства і птахівництва. Продукція компанії Big Dutchman стала фірмовим знаком якості, оперативного сервісу і ноу-хау і зараз представлена вже на п'яти континентах ˗ більш ніж у 100 країнах світу».

«Представництвом компанії  в Україні є ТОВ «БД Агрікалче Україна», яка має значний досвід в будівництві, реконструкції сучасних свинокомплексів та птахоферм. Досвіду, якості обладнання та сервісу Big Dutchman довіряють все більше свиногосподарств України. На виставці Agro Animal Show ми презентували себе не заради пошуку нових партнерів а з ціллю представлення послуг та презентації торгового бренду».

Наталя Кужель, менеджер компаії Boehringer Ingelheim

«Ми вже не вперше беремо участь у виставці   Agro Animal Show. Boehringer Ingelheim  ˗ це група компаній, яка працює вже більше 20 років на ринку України. Наша діяльність спрямована на дослідження, розробку, виробництво і продаж лікарських засобів, які поліпшують стан здоров’я та якість життя як людей так і тварин. Вже пройшло три роки з того моменту,  як компанія почала займатися розробкою вакцин для тварин і ми бачимо великий успіх в цьому напрямку.  На виставці Agro Animal Show ми представили свій інноваційний винахід ˗ дві вакцини,  які можна змішувати разом, що є дуже важливим в області вакцинації тварин (економія часу та зменшення стресу для тварин). Участь у цьогорічній виставці стала для нас дуже продуктивною. Вдалося зустрітися не тільки з постійними партнерами з якими ведеться співпраця протягом багатьох років, а й налагодити контакти з новими потенційними партнерами. На нашому стенді ми бачили багато зацікавлених невеликих приватних фермерських господарств.  Приємно вразила також зустріч з представниками Канади, які в подальшому готові інвестувати кошти у розвиток компанії. Відштовхуючись від того, що ми маємо свій дослідний інститут, за першочергові цілі беремо дослідження та пошук нових технологій».

Генрік Вінкелер, генеральний директор компанії CAISLEY

«Caisley – компанія, яка займається розробкою систем ідентифікації тварин, а також виготовленням маркувальних засобів та аксесуарів для маркування тварин. Я був дуже радий що за перші два дні проведення виставки Agro Animal Show, було дуже багато відвідувачів, які спеціалізуються саме на продукції нашого бренду. Вразило те, що багато сільськогосподарських підприємств шукають перспективу для розвитку на майбутнє. Порадували також кількість дилерів, які останні роки спостерігали за розвитком нашої компанії, а на виставці прийшли до нас вже з пропозиціями про співпрацю. Ми отримали дуже багато корисних контактів та знайомств, але стратегія нашої компанії не має за мету заключення на виставці контрактів. Одна із головних цілей нашого візиту до України ˗ це діалог з державними структурами для налагодження  партнерства. Ми чітко відслідковуємо політичну ситуацію в вашій країні та бачимо можливу співпрацю в цьому напрямку».

 

Мурачов Роман, директор компанії ТМ Skiold «ТОВ Скіолд  Україна»

«Наша компанія – один із лідерів європейських виробників сільськогосподарського обладнання. Хочу зауважити, що виставка Agro Animal Show є самою продуктивною та живою для нашого бізнесу. Так як виставка проходить в лютому, це оптимальний час для фермерів та інших представників в галузі тваринництва. Завдяки проведенню такого масштабного заходу, в учасників є можливість провести зустрічі з існуючими партнерами та знайти нових для заключення домовленостей про співпрацю. Дуже вдячний організаторам виставки за те, що кожного року прислуховуються до невеличких побажань учасників, вони виправляють деякі незручності, кожен в індивідуальному порядку. Ми неймовірно задоволені великою кількістю відвідувачів».

Олег Приходько, координатор компанії Farmet в Україні

Чехія в цьому році на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» була представлена компанією «Farmet». Свою діяльність на українському ринку ми розпочали у далекому 1996 році та  завдяки своїм підходам до клієнтів, а також якісній продукції, не втрачаємо лідерство серед конкурентів протягом нашої роботи. Наша компанія спеціалізується на розробці, виготовленні та продажу з подальшим обслуговуванням сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту та посіву. Ще одним напрямком нашої роботи є  переробка олійних культур,  рослинних олій та виготовлення кормів. Я дуже задоволений кількістю відвідувачів, завдяки участі у виставці ми знайшли потенційних партнерів та провели декілька співбесід з цікавими для нашої компанії партнерами. Вже потроху готуємося до осені і плануємо велику експозицію на виставці «ІнтерАГРО».

Олександра Жоccе, компанія Lacto PRODUCTION

Вперше на виставці Agro Animal Show були учасники з Франції, компанія Lacto, яка спеціалізується на постачанні замінника молока для телят.

«Ми вперше беремо участь у виставці Agro Animal Show. На ринку Франції компанія працює вже понад 15 років. Головний напрямок діяльності - експорт продукції, понад 90% експортується в більш ніж 40 країн світу. Ми дійсно вражені кількістю відвідувачів, неочікуваною подією було й те, що продукцією цікавились навіть ті компанії, що не пов’язані в своїй сфері з даним продуктом. Хочу відмітити гарну організацію виставки та великі можливості, які надає участь у заході. Метою компанії Lacto була не тільки презентація бренду та продукції в Україні, а також пошук дистриб’ютора своєї продукції на українському ринку. Ці три дні пройшли для нас дуже продуктивно, у нас є цікаві контакти, напрацювання та знайомства, сподіваємося, що ми знайдемо дистриб’ютора тут і будемо постійними учасниками ваших виставок з нашої спеціалізації.»

Регіональний менеджер з продажу Наталія Кіслицька, компанія Porc EX

«Компанія PORC EX входить в трійку світових лідерів експертів племінних поросят з датською генетикою «Dan Avi», яка вважається найбільш ефективною в світі.  Я приємно вражена кількістю продуктивних зустрічей в час кризи, та кількістю зацікавлених потенційних покупців.  Хочу відмітити, що проведення виставки в  даний час дає змогу потенційним покупцям побачити «роботу» ведучих компаній, які себе тут представляють.

Особливо подяку хочу висловити організаторам виставки  Agro Animal Show  - компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за їх індивідуальний підхід до побажань компаній.»


 
 

Сторінка 3 з 8

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001