Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Заказ пригласительныхЗаказ пригласительных Замовлення безкоштовного запрошення

Для економії вашого часу при відвідуванні виставки скористайтесь сервісом замовлення безкоштовного персонального запрошення

Відгуки учасників

Компанія «Агробонус», Дигун Ольга Олександрівна, керівник відділу корпоративних комунікацій:

«Наша компанія є дистриб'ютором та імпортером засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив. Також ми розробляємо ще два перспективні напрямки: «агролавка» (дрібне фасування насіння) і аналіз ґрунтів (відбір ґрунтів і проведення аналізу).

У виставці «Зернові технології» наша компанія бере участь щороку, вважаючи її пріоритетним виставковим заходом в Україні. Цього разу ми представляємо нашу продукцію на розробленому дизайнерами стенді, всіляко намагаючись, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. У період виставки до нас приїхали клієнти з усіх регіонів України, так як ми є національним дистриб'ютором і представлені по всій країні.

Бажаю організаторам виставки удачі і розвитку, щоб якісних відвідувачів було якомога більше ».

«Богуславська сільгосптехніка», ПАТ, Сірий Віталій Миколайович, продукт-менеджер:

«Я представляю завод, який займається виробництвом і реалізацією машин для захисту рослин, тобто обприскувачів як причіпних, так і самохідних.

На цій виставці ми представляємо новинку – причіпний обприскувач ОПК 2000, модель № 39, з шириною захвату 24 метри та з додатковою системою садження крапель. Такої машини ми ще до цього не робили, і на ринку зараз конкурентної машини немає. Штанга зроблена з алюмінію (полегшений варіант). Також оснащена додатковою гідравлікою для розкладання-складання штанги та управління вентиляторами.

В перші два дні було досить багато відвідувачів, які підходили до нашого стенду з зацікавленістю до представленої продукції. Звичайно будемо брати участь і у наступній виставці «Зернові технології».

DENIS, Олександр Ткаченко (Франція):

«Компанія DENIS виробляє транспортне очисне обладнання для зернових. На виставці «Зернові технології 2014» ми представляємо шнек очисний, для очищення залишкового конуса зерна в силосах для зберігання зерна.

Ми беремо участь у цій виставці вже п'ятий чи шостий сезон. Цього року кількість відвідувачів була трохи нижче, але на якості відвідування це не відбилося. Були клієнти нашої цільової аудиторії, а результати нашої з ними роботи ми побачимо через 2-3 місяці. У будь-якому випадку,  компанія у своїй стратегії бачить себе тільки один раз в рік на виставці, і ця виставка - «Зернові технології». Це єдине місце, де ти себе уявляєш самим чарівним чином. Тому виставкою ми задоволені. Спасибі і організаторам виставки, і французькій місії UBIFRANCE, які зробили нашу участь тут максимально комфортною».

«Апекс», Хілько Михайло Дмитрович, генеральний директор:

«Ми раді співпраці з компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», адже це завжди грамотна організація виставки. І сьогодні ми представляємо свою продукцію на виставці «Зернові технології». Захід проводиться в столиці , тобто це територіально адміністративна частина України, тому на неї приїжджає найбільша кількість зацікавлених людей. «Зернові технології» є профільною виставкою для бізнесу, яким ми займаємося. Структура нашої компанії базується на будівництві зернових терміналів, комбікормових заводів. Ми беремо участь у виставці спільно з нашим партнером - компанією Muyang - це китайський завод-виробник елеваторного обладнання та продукції комбікормової промисловості. Компанія Muyang представлена на ринку України не так давно. На жаль, у нас виникли труднощі з тим, що в українських громадян існує недовіра до китайської якості. На сьогоднішній день ми ці уявлення розвіюємо, просуваючи проект Muyang на території України, і, тим самим , ми доводимо, що їх якість правдоподібна заявленій, що відповідає європейським стандартам. Ми вже привозили кілька елеваторних терміналів, які мали за основу китайське обладнання, замовник залишився задоволений.

Участю у виставці «Зернові технології 2014» залишилися задоволені, і думаю, що будемо брати участь і в наступному році».

Німецька асоціація виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Олександр Хаус

«Асоціація є некомерційною організацією. До її складу входять близько 160 компаній, це як виробники власне техніки, починаючи від комбайнів, тракторів , причіпної техніки, техніки для тваринництва, так і комплектуючих. Наша асоціація підтримує виставки «ІнтерАГРО», «Agro Animal Show» і «Зернові технології» буквально з 2006 року. Регулярно беремо участь самі, рекомендуємо також брати участь і компаніям нашої асоціації. Практично всі ці роки ми дуже задоволені результатами. Звичайно, були і складні періоди, ми їх долали. І позитивно хотілося б відзначити, що тепер є дві спеціалізовані виставки: це «ІнтерАГРО», де представлена техніка для поля , і виставка «Зернові технологій» - технології, техніка та обладнання для зернового господарства, тобто для цільового відвідувача завжди є можливість прийти і побачити те, що йому потрібно.

І цього року ми дуже задоволені тим, що, незважаючи на складні політичні умови, компанії активно беруть участь, досить хороша кількість відвідувачів, якість відвідувачів залишається на високому рівні, проходять кваліфіковані зустрічі, розмови, і ми сподіваємося, що протягом цього року буде і збільшення замовлень».

Жерар Ріго, проект-менеджер, відділ розвитку обладнання і технологій в сільському господарстві UBIFRANCE – Французької агенції міжнародного розвитку підприємств.

«Ми саме зараз починаємо збирати анкети учасників французької експозиції. Отримуючи їхні відповіді, можу зазначити, що враження від виставки у всіх учасників дуже позитивні. Велике спасибі за це організаторам виставки - компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»! Ми вже дуже давно співпрацюємо з нею. Особисто я приїжджаю на виставки цієї компанії близько 10 років. В основному завжди все дуже добре. Звичайно, зараз для України особливий момент, і у нас були такі різні очікування і побоювання, ми точно не знали, як все пройде. Ми раді , що в якійсь мірі зараз поділяємо ту ситуацію, яка склалася в Україні. Ми в Україні, поряд з Вами в цей складний момент. Так само повинні констатувати, що на виставці «Зернові технології » було дуже гарне відвідування, багато контактів, всі наші компанії відзначають це у своїх відповідях. Радує, що на проведення виставки абсолютно не вплинула ця особлива ситуація, яка зараз в Україні. Ми бачимо, що бізнес розвивається, незважаючи ні на що. Помітно, що в порівнянні з минулими роками є рух вперед, і можна сказати, що, як і раніше, виставка пройшла дуже добре, було багато цікавих зустрічей, і сподіваємося, що так буде і надалі.

Наступна наша участь буде вже восени 2014 року на виставці « ІнтерАГРО» 28-31 жовтня.

Нам дуже приємно , що тепер ми приїжджаємо в Україну і в лютому, і в жовтні. Це нас дуже радує, адже раніше ми тільки в душі ставали українцями, а тепер і тілесно, прилітаючи сюди два рази на рік.

Також як позитивний момент можна відзначити те, що в жовтні 2013 року у французькій експозиції брали участь більше 30 експонентів, і зараз у нас теж більше 30 експонентів, я вважаю, що це хороший показник».

 
 

Сторінка 5 з 8

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001