Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Відгуки учасників виставки "Зернові технології 2013"

АГ-БАГ Україна, ТОВ

Віталій Чуприна, торговий представник

Наша компанія бере участь у виставці «Зернові технології» вже не вперше, адже тут найбільша концентрація відвідувачів нашої цільової аудиторії. Ми займаємось наданням послуг по зберіганню зерна і кормів у полімерних рукавах і реалізацією транспортної техніки для господарювання. Також ми надаємо послуги по зберіганню кормів та зерна під плівкою, що стало дуже поширено в Україні, адже багато підприємств хочуть зберігати корми в гарній якості без капітальних витрат та технологічних втрат.

Організація виставки – чудова. Дуже задоволені відвідуванням: відвідувачі профільні, якісні, їх кількість велика.  За дні роботи виставки до нашого стенду підходила велика кількість потенційних клієнтів по техніці, адже послуги, які ми надаємо – унікальні  в Україні. Багато людей вже знають цю технологію, і вони хочуть розвиватися, а не стояти на місці.

Будемо і надалі брати участь у виставці «Зернові технології», адже ми дуже задоволені результатами роботи на ній.

 

Strom BEDNAR (Чехія)

Вовк Віталій Миколайович, представник компанії – Україна.

Наша компанія є одним з найбільших постачальників сільськогосподарських машин в Центральній Європі, і виставка «Зернові технології» - найбільш профільна і масштабна для нас.

Дуже задоволені організацією та відвідуванням виставки «Зернові технології 2013», ми такого навіть не очікували. За дні роботи на виставці ми досягли дуже плідних результатів – лише зі стенду ми продали п’ять агрегатів і напрацювали базу потенційних клієнтів, з якими зможемо працювати після виставки. Якби ми очікували на такі гарні результати – вклали б більше коштів в обладнання стенду. Відвідувачі профільні, якісні.

Плануємо брати участь в виставках: «Зернові технології» в лютому 2014 року, і «ІнтерАГРО», яка відбудеться в жовтні 2013 року.

 

ТОВ «ІНТЕРАГРОСВІТ»

Волошин Сергій Дмитрович, директор

Компанія «Інтерагросвіт» (реалізація тракторів Lamborghini) бере учать у виставці «Зернові технології» вже втретє.

Можемо сказати, що виставка за цей час принесла нам дійсно гарні результати. Дуже багато клієнтів відвідало наш стенд. Площа нашої експозиції, порівняно з попередніми роками, виросла у кілька разів. Цільова аудиторія цієї виставки для нас дуже цікава, не знаю, як на інших стендах, але до нас підходили дійсно виробники сільгосппродукції, які цікавились нашими тракторами. В першу чергу, це були люди, які вже ризикнули придбати наші трактори в минулому році. До речі, перший наш трактор в Україні був проданий саме з виставки «ІнтерАгро» в 2012 році, і вчора цей клієнт замовив ще один такий трактор.

Формат виставки, звичайно, дуже класний. На нашому стенді були представлені три моделі тракторів: R 8270 - найкращий наш флагман, R 7220 – трактор найбільш технічно досконалий (він вважається найкращим в модельному ряду саме по новинках, електроніці, управлінню); і новий для українського ринку трактор R 135, який може бути цікавим як маленьким фермерам, так і комунальним господарствам і може працювати на розчищанні снігу, на полях для гольфу, косити траву – загалом дуже багатофункціональний. Багато людей на виставці цікавились саме новим трактором, і ми думаємо, що після виставки декілька таких тракторів продамо.

За минулий рік наша компанія продала 20 тракторів Lamborghini в Україні. Цього року ставимо планку не менше 40, але сподіваємось на 50. На виставці «Зернові технології 2013» були підписані контракти на поставку тракторів, в принципі результати виставки надихають на оптимізм.

Велика подяка організаторам цієї виставки, що все таки знайшли місце для нас в третьому павільйоні, де ми дуже хотіли бути. Організація виставки, як завжди, на достойному високому рівні.

 

WALINGA INC (Канада)

Ми беремо участь у виставці «Зернові технології» вперше.

Скажу чесно, що деякі моменти для мене стали одкровенням. Наприклад, продукція нашої компанії – пневмотранспортне обладнання для перевантаження зерна – взагалі новий продукт в СНД, і для мене став приємною несподіванкою величезний інтерес до неї українських представників сільськогосподарської галузі.

Дуже багато клієнтів, дуже багато перспектив для розвитку бізнесу. Окрім цього, ми на цій виставці присутні з новим дилером, так що я гадаю, і для них це буде хорошим базисом в їх розвитку.

Стосовно організації – все організовано на належному рівні. Все зроблено дуже якісно. Я відвідую цю виставку вже вп’яте, і з кожним роком вона все покращується і покращується.

 

Виставка «Зернові технології» відбулася 12 - 14 лютого 2013 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». 
Організатор – Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001