Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Відгуки учасників «Зернові технологіі 2014»

Компанія «Агробонус», Дигун Ольга Олександрівна, керівник відділу корпоративних комунікацій:

«Наша компанія є дистриб'ютором та імпортером засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив. Також ми розробляємо ще два перспективні напрямки: «агролавка» (дрібне фасування насіння) і аналіз ґрунтів (відбір ґрунтів і проведення аналізу).

У виставці «Зернові технології» наша компанія бере участь щороку, вважаючи її пріоритетним виставковим заходом в Україні. Цього разу ми представляємо нашу продукцію на розробленому дизайнерами стенді, всіляко намагаючись, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. У період виставки до нас приїхали клієнти з усіх регіонів України, так як ми є національним дистриб'ютором і представлені по всій країні.

Бажаю організаторам виставки удачі і розвитку, щоб якісних відвідувачів було якомога більше ».

«Богуславська сільгосптехніка», ПАТ, Сірий Віталій Миколайович, продукт-менеджер:

«Я представляю завод, який займається виробництвом і реалізацією машин для захисту рослин, тобто обприскувачів як причіпних, так і самохідних.

На цій виставці ми представляємо новинку – причіпний обприскувач ОПК 2000, модель № 39, з шириною захвату 24 метри та з додатковою системою садження крапель. Такої машини ми ще до цього не робили, і на ринку зараз конкурентної машини немає. Штанга зроблена з алюмінію (полегшений варіант). Також оснащена додатковою гідравлікою для розкладання-складання штанги та управління вентиляторами.

В перші два дні було досить багато відвідувачів, які підходили до нашого стенду з зацікавленістю до представленої продукції. Звичайно будемо брати участь і у наступній виставці «Зернові технології».

DENIS, Олександр Ткаченко (Франція):

«Компанія DENIS виробляє транспортне очисне обладнання для зернових. На виставці «Зернові технології 2014» ми представляємо шнек очисний, для очищення залишкового конуса зерна в силосах для зберігання зерна.

Ми беремо участь у цій виставці вже п'ятий чи шостий сезон. Цього року кількість відвідувачів була трохи нижче, але на якості відвідування це не відбилося. Були клієнти нашої цільової аудиторії, а результати нашої з ними роботи ми побачимо через 2-3 місяці. У будь-якому випадку,  компанія у своїй стратегії бачить себе тільки один раз в рік на виставці, і ця виставка - «Зернові технології». Це єдине місце, де ти себе уявляєш самим чарівним чином. Тому виставкою ми задоволені. Спасибі і організаторам виставки, і французькій місії UBIFRANCE, які зробили нашу участь тут максимально комфортною».

«Апекс», Хілько Михайло Дмитрович, генеральний директор:

«Ми раді співпраці з компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», адже це завжди грамотна організація виставки. І сьогодні ми представляємо свою продукцію на виставці «Зернові технології». Захід проводиться в столиці , тобто це територіально адміністративна частина України, тому на неї приїжджає найбільша кількість зацікавлених людей. «Зернові технології» є профільною виставкою для бізнесу, яким ми займаємося. Структура нашої компанії базується на будівництві зернових терміналів, комбікормових заводів. Ми беремо участь у виставці спільно з нашим партнером - компанією Muyang - це китайський завод-виробник елеваторного обладнання та продукції комбікормової промисловості. Компанія Muyang представлена на ринку України не так давно. На жаль, у нас виникли труднощі з тим, що в українських громадян існує недовіра до китайської якості. На сьогоднішній день ми ці уявлення розвіюємо, просуваючи проект Muyang на території України, і, тим самим , ми доводимо, що їх якість правдоподібна заявленій, що відповідає європейським стандартам. Ми вже привозили кілька елеваторних терміналів, які мали за основу китайське обладнання, замовник залишився задоволений.

Участю у виставці «Зернові технології 2014» залишилися задоволені, і думаю, що будемо брати участь і в наступному році».

Німецька асоціація виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Олександр Хаус

«Асоціація є некомерційною організацією. До її складу входять близько 160 компаній, це як виробники власне техніки, починаючи від комбайнів, тракторів , причіпної техніки, техніки для тваринництва, так і комплектуючих. Наша асоціація підтримує виставки «ІнтерАГРО», «Agro Animal Show» і «Зернові технології» буквально з 2006 року. Регулярно беремо участь самі, рекомендуємо також брати участь і компаніям нашої асоціації. Практично всі ці роки ми дуже задоволені результатами. Звичайно, були і складні періоди, ми їх долали. І позитивно хотілося б відзначити, що тепер є дві спеціалізовані виставки: це «ІнтерАГРО», де представлена техніка для поля , і виставка «Зернові технологій» - технології, техніка та обладнання для зернового господарства, тобто для цільового відвідувача завжди є можливість прийти і побачити те, що йому потрібно.

І цього року ми дуже задоволені тим, що, незважаючи на складні політичні умови, компанії активно беруть участь, досить хороша кількість відвідувачів, якість відвідувачів залишається на високому рівні, проходять кваліфіковані зустрічі, розмови, і ми сподіваємося, що протягом цього року буде і збільшення замовлень».

Жерар Ріго, проект-менеджер, відділ розвитку обладнання і технологій в сільському господарстві UBIFRANCE – Французької агенції міжнародного розвитку підприємств.

«Ми саме зараз починаємо збирати анкети учасників французької експозиції. Отримуючи їхні відповіді, можу зазначити, що враження від виставки у всіх учасників дуже позитивні. Велике спасибі за це організаторам виставки - компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»! Ми вже дуже давно співпрацюємо з нею. Особисто я приїжджаю на виставки цієї компанії близько 10 років. В основному завжди все дуже добре. Звичайно, зараз для України особливий момент, і у нас були такі різні очікування і побоювання, ми точно не знали, як все пройде. Ми раді , що в якійсь мірі зараз поділяємо ту ситуацію, яка склалася в Україні. Ми в Україні, поряд з Вами в цей складний момент. Так само повинні констатувати, що на виставці «Зернові технології » було дуже гарне відвідування, багато контактів, всі наші компанії відзначають це у своїх відповідях. Радує, що на проведення виставки абсолютно не вплинула ця особлива ситуація, яка зараз в Україні. Ми бачимо, що бізнес розвивається, незважаючи ні на що. Помітно, що в порівнянні з минулими роками є рух вперед, і можна сказати, що, як і раніше, виставка пройшла дуже добре, було багато цікавих зустрічей, і сподіваємося, що так буде і надалі.

Наступна наша участь буде вже восени 2014 року на виставці « ІнтерАГРО» 28-31 жовтня.

Нам дуже приємно , що тепер ми приїжджаємо в Україну і в лютому, і в жовтні. Це нас дуже радує, адже раніше ми тільки в душі ставали українцями, а тепер і тілесно, прилітаючи сюди два рази на рік.

Також як позитивний момент можна відзначити те, що в жовтні 2013 року у французькій експозиції брали участь більше 30 експонентів, і зараз у нас теж більше 30 експонентів, я вважаю, що це хороший показник».

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001