Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Відгуки учасників виставки «Зернові технології 2011»

Бюлер АГ в Україні (штаб-квартира в Швейцарії)
Іван Невмержицький, регіональний торговий представник

Наша компанія - основний постачальник обладнання для переробки зерна. На світовому ринку 70% зерна переробляється на обладнанні компанії.
З усього асортименту нашої продукції український аграрний сектор найбільш зацікавлений в обладнанні для переробки та зберігання зернових. Таке обладнання дуже затребуване.
Наша участь у виставці «Зернові технології 2011» - це зміцнення ділових зв'язків. Зараз вже ні для кого не буде відкриттям, що на ринку є наша фірма і наше обладнання - на ринку вже всі один одного знають. Зате виставка дає можливість обговорити питання, які виникають, недомовленості, це гарне місце, щоб призначити зустріч замовникам.
Для нас був найефективнішим другий день виставки. У майбутньому ми навіть не будемо на цей день призначати будь-які інші заходи.
Сподіваємося, що в перспективі сільськогосподарські виставки будуть ставати більш спеціалізованими: трактори, комбайни - окремо, більш технологічне обладнання та переробники - окремо.


ТОВ «Атрібуд»
Офіційне представництво в Україні турецької компанії Obial, виробника обладнання для зберігання та транспортування зерна
Володимир Косогоров, директор агропромислового напрямку

На виставці «Зернові технології» наша компанія представляє елеватори, елеваторне обладнання, обладнання для зберігання зерна, транспортери зерна.
Виставкою ми задоволені. Ми встановили контакти з багатьма потенційними замовниками, які планують розширення існуючих потужностей і будівництво нових елеваторів місткістю 40-60 тис. тонн. Також у нас відбулися переговори з представниками відомих великих операторів зернового ринку.
З боку відвідувачів виставки був великий інтерес до нашої продукції і послуг. Наші очікування від виставки «Зернові технології 2011» більш ніж виправдалися. Найбільш плідним і результативним був другий день: було багато відвідувачів. Саме в другий день до нас прийшли компанії, які нам цікаві. Чим хороша виставка - не потрібно нікого видзвонювати, клієнти приходять самі.


ТОВ «Елеваторпромсервіс», обладнання для підприємств по зберіганню і переробці зерна
Олександр Коваленко, заступник директора

На виставці «Зернові технології» ми представили розвантажувачі, ваги, норії, транспортери. З боку українського бізнесу найбільший інтерес був до хлібовідбірникам, норіям.
За час роботи виставки до нашого стенда підходили самі різні відвідувачі: були і технологи, і власники бізнесу. Особливо результативним був другий день, було багато відвідувачів. У цілому можу сказати, що виставка - відмінна.


KMZ Industries
Лідія Морозова, начальник відділу маркетингу

Ми виробляємо обладнання для зберігання та переробки зерна, комплексні рішення для галузі, рішення «під ключ». Хочемо подякувати організаторам виставки «Зернові технології» за професійну організацію, за ту кількість людей, яку вони запросили. Кількість контактів, яку ми отримали під час даного заходу, говорить саме за себе.
Також приємно відзначити, що під час виставки відбулися насичені цікаві конференції, причому цікаві не тільки споживачам, але і постачальникам послуг.
Люди, з якими нам вдалося поспілкуватися на виставці, це директори або власники хлібоприймальних підприємств. Це наша цільова аудиторія. Також було багато преси. Була можливість більше розповісти про компанію, про наші плани, про подальші тенденції. Були також представлені викладачі та студенти аграрних вузів, що теж важливо, тому що сьогодні вони студенти, а завтра - наші клієнти.
Хотілося б відзначити рівень аудиторії. Не завжди і не на всіх виставках можна зустріти людей, які необхідні і з якими хочеться зустрітися. Специфіка даної виставки в тому, що вона вузькоспеціалізована: ті люди, які прийшли, це були саме ті, кого ми хотіли зустріти.
Найактивнішим і насиченим був другий день виставки. Перший день - це завжди хвилювання, не всі встигли доїхати. А в другий день відбулося дуже багато спеціалізованих заходів. Крім того, була можливість для фахівців поспілкуватися в неформальній обстановці.


Торговий дім «Астарта Груп»
Олексій Каташинська, представник компанії

Ми займаємося продажем сільгосптехніки, зокрема, пропонуємо універсальні сівалки для посіву зернових та овочевих культур, альтернативне обладнання для зберігання зерна в поліетиленових рукавах, мобільні та стаціонарні сушарки, елеваторне обладнання.
Ми не перший раз беремо участь у виставках: і в зимових, і в літніх. Мені здається, що нова, осіння виставка «Зернові технології» найбільш цікава для людей, які шукають способи зберігання зерна. У цьому році був хороший урожай кукурудзи, і тепер багатьом потрібно вирішувати питання зберігання, переробки, сушіння. Наших відвідувачів найбільше цікавили сушарки, альтернативні методи зберігання зерна в поліетиленових рукавах. Сівалками також цікавилися, але рідше.
Що стосується виставки, то я навіть не розраховував на таку кількість зацікавленних – всеж таки захід новий. Але ми напрацювали багато контактів і важаємо, що результат буде і продажі також будуть.

Виставка «Зернові технології» відбулася 1 - 3 листопада 2011 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза».
Організатор - Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001