Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Відгуки учасників виставки «Зернові технології 2012»

Бюлер АГ в Україні
Віктор Худий, менеджер з продажу


«Бюлер» за 150-річну історію став одним із світових лідерів по розробці, випуску і впровадженню устаткування і технологій для переробки зерна. На сьогоднішній день компанія «Бюлер» пропонує найсучаснішу технологію і новітній інжиніринг для підприємств по зберіганню і переробці всіх видів зернових і олійних культур, устаткування і системи транспортування матеріалів для елеваторів, портових терміналів, борошномельних, круп'яних, комбікормових, хлібопекарських заводів.

Участь у виставці «Зернові технології» стала для нашої компанії гарною традицією. Клієнти знають, що ми братимемо участь, і приходять обговорити виниклі питання і недомовленості, це хороше місце, щоб призначити зустріч замовникам.

Для нас виставка «Зернові технології 2012» пройшла результативно і плідно. Будемо і надалі брати у ній участь.


Компанія «Riela»
Літвишко Юрій, директор з маркетингу


Основою розробок нашої компанії є досвід і передові досягнення провідних світових і вітчизняних підприємств в області транспортування, підготовки і зберігання зерна
RIELA підходить до поставлених завдань комплексно, піддаючи їх глибокому аналізу і вивченню. Україна – одна із основних країн-експортерів зерна в світі, тому багато відвідувачів цікавили питання технології зберігання і переробки зерна, можливих архітектурних варіантів будівництва елеваторів, відповіді на які змогла дати наша компанія.

Ми дуже задоволені участю у виставці «Зернові технології 2012». Важливо, що на ній відвідувачі шукали рішення щодо оптимізації і удосконалення своєї діяльності, а ми, у свою чергу, готові надати вичерпну консультацію.


Зернова столиця, група компаній
Марченко Віталій, головний технолог комерційного департаменту

Хліб – всьому голова. Зерно – його основа і початок. А що є початком успішного зернового підприємства? Без сумнівів – ретельно продуманий і якісно виконаний проект.

Група підприємств «Зернова Столиця» пропонує широкий спектр послуг, у тому числі – елеватори «під ключ». Перевагою проектних підрозділів нашої компанії є чітка професійна вузьконаправлена орієнтованість – технології зберігання зерна. Так як виставка «Зернові технології 2012» вузькоспеціалізована, сюди приходять відвідувачі нашої цільової аудиторії з конкретними питаннями для пошуку варіантів їх вирішення.

Хотілося б відзначити, що цього року програма ділових заходів перевершила всі очікування: семінари - міжнародний і вітчизняний, круглий стіл були цікаві і для відвідувачів, і для учасників. Приємно працювати з професіоналами. Високий рівень організації – велика перевага цієї виставки.


Виставка «Зернові технології» відбулася 21 - 23 листопада 2012 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».
Організатор – Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001