Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве Зерновые технологии - Специализированная выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве

Міжнародна
виставка
інноваційних
рішень у зерновому
господарстві

Компанія Rokosan Словаччина

Косатий Сергій, представник компанії в Україні

Ми беремо участь у виставці «Зернові технології» і демонструємо основний продукт компанії Rokosan - рідке органоминеральное добриво листове, під назвою Rokogumin. Це добриво - нове, на ринку Європи воно присутнє близько трьох років, на ринку України - тільки перший рік. Ми єдині представники, єдині його дистриб'ютори.

Компанія Rokosan витратила 7 років на розробку цього продукту. Це добриво являє собою амінокислотний комплекс, в який додані гумати, гумінові кислоти і мікроелементи. Ці компоненти додані для «товарного коктейлю», але основна діюча речовина - це амінокислоти. Розрахунок йде на те, що молодим зростаючим рослинам важливо мати повний набір фітогормонів і ферментів, а для їх конструювання і потрібна амінокислота. Ми пропонуємо рослині 17 амінокислот. Такий своєрідний конструктор, який дозволяє рослині самій вибрати те, що їй необхідно.

Ми беремо участь вже вдруге у виставці, організованій ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», - перша була «ІнтерАГРО», тепер «Зернові технології». Дана конкретна виставка нас дуже порадувала, тим, що, за мотивами минулої виставки, за мотивами друкованих видань, де ми давали рекламу про наш продукт, люди нас знаходять, люди приходять саме до нас, цікавляться більш поглиблено, і інтерес у людей досить живий і осмислений. Це доводить, що ми на ринку представляємо щось оригінальне, що в числі інших листових добрив ми займаємо особливу нішу, що і є нашою перевагою.

Ми, безумовно, задоволені кількістю і якістю відвідувачів, особливо яскравим був другий день, всі наші співробітники, що працюють на стенді, були задіяні на 100%. У цей день ми роздали величезну кількість представницьких матеріалів і отримали заповнені анкети відвідувачів, з якими ми будемо продовжувати працювати після виставки.

Величезне спасибі за чудову організацію, чудовий ексклюзивний стенд, прекрасне місце, яке Ви нам надали. Сподіваємося, що і в майбутньому ми будемо працювати так само злагоджено.

 

ТД Ензим-Агро

Віталій Григорович Прус, директор з маркетингу

У виставці «Зернові технології» ми, беремо участь вже третій рік поспіль, і це єдина виставка, в якій ми беремо участь.

Готуючись до участі у виставці, ми чесно кажучи, розраховували на меншу кількість відвідувачів.  Ми мали певні завдання по роботі на виставці, які ми виконали, навіть перевищуючи заплановане. Мали близько 250 відвідувачів саме нашого стенду, які безпосередньо цікавились нашою продукцією.  Провели семінар, зібравши повний зал слухачів, і, враховуючи ситуацію, яка на сьогоднішній день склалася в Україні, стан в якому знаходиться сільське господарство та економіка держави, ми задоволені.

Після проведення семінару, до нашого стенду підходили зацікавлені люди з питаннями по нашій продукції, тобто люди яким конкретно була цікава співпраця з нами.

Виставка «Зернові технології» - єдина, в якій ми беремо участь, і якщо в країні все буде нормально, то обов’язково будемо брати в ній участь і наступного року.  Поміж іншого, дуже вдалий час проведення виставки, незайнятий сезон, в який можемо зібратись та спокійно поспілкуватись з нашими аграріями.

 

Agra Group

Петер Балек, продукт-менеджер

Наша компанія з Чеської Республіки. Спеціалізується на виробництві рідких добрив для позакореневого підживлення рослин, і для українського ринку ми пропонуємо наш продукт StabilureN®, який є стабілізатором карбаміду. З цим продуктом ми працюємо вже більше одного року, і у нас вже є дистриб'ютор в Україні.

Що стосується виставки «Зернові технології», то ми дуже задоволені участю. Ми змогли напрацювати дуже багато нових контактів, думаємо, що корисних, з якими ми зможемо продовжувати роботу вже після виставки.

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки:

За підтримки

Співорганізатор:

Інформаційні партнери

Генеральний онлайн медіа-партнер:

Ексклюзивний інформаційний партнер

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image

Дирекція виставки, а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001